Recent Posts

niedziela, 19 grudnia 2010

Świąteczne "coś"

Wybaczcie! Wybaczcie proszę i nie skazujcie mnie na potępienie, ale jak pewnie zauważyłyście (Wy, które jeszcze na tego zapuszczonego bloga trafiacie) nie uświadczycie u mnie żadnych dekoracji świątecznych, gwiazdek, pierniczków i wianuszków.

Niestety, w tym roku na porządne dekoracje (bo sznurem lampek wokół okna chwalić się nie będę) nie miałam w ogóle czasu a i nastrój świąteczny niezbyt mocno mnie ogarnął. Cóż, widać starość nie radość - prawdę mówili;)

Co powiecie za to na mały rzut oka na dekoracje świąteczne, ale dekoracje świąteczne w Pradze, z której właśnie wracam? I to tam właśnie, ślizgając się na chodnikach, na siarczystym mrozie, wdychając korzenny zapach wszechobecnego grzanego wina, patrząc na wirujące w powietrzu płatki śniegu i słuchając słodko piszczących czeskich dzieci, pierwszy raz w tym roku, w okolicach mostka poczułam to małe, mrowiące świąteczne "coś"...:)
5 komentarze:

Nadiart pisze...

Ja poczułam święta wczoraj - jak połaziłam trochę po rynku w Krakowie - zmarzłam ale oscypki grillowane z borowiną i te kiermasze - zrobili swoje

aga pisze...

i spodobało się!!!!Pozdrawiam:)

BRONKA pisze...

Zawsze jak człowieka rzuci ciut dalej od domu to się robi nostalgiczny....
A jak przestaniesz tak gonić
dasz sobie czas to samo przyjdzie,
bo Boże Narodzenie to magia....
Pozdrawiam cię Jasnobłękitna
i dobre anioły ślę na Święta :-))))

Jagna pisze...

Tak pięknie :)
Ja w Pradze przed świętami byłam dwa lata temu (jak ten czas leci) w podroży pozaręczynowej :D I też już był śnieżek i wszędzie dekoracje :) pięknie pięknie, pięknie :D

Trzpiot pisze...

Pogodnych i radosnych Świąt!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails