Recent Posts

wtorek, 6 kwietnia 2010

Wiosna, wiosna - czas na nowe!

Powracam po tygodniu z wielkanocnego oddalenia i od razu, jak może zauważyliście, ogarnięta chęcią zmian;) Nowy układ (nie mogę wyjść z podziwu i zdumienia, że, jak się okazało, potrafię działać w html-u!), nowa grafika - mam nadzieję, że Wam się spodoba. Ja, przyznam szczerze, nie do końca się jeszcze przyzwyczaiłam, ale cieszę się z odmiany:) Jeśli macie zastrzeżenia, uwagi lub (tfu, tfu) cóś nie działa, krzyczcie głośno! - zniosę;)

Tymczasem wstawiam parę impresji z wielkanocnych spacerów, które, chcąc nie chcąc, upłynęły w tym roku pod hasłem "Szukamy wiosny". I tak to znaleźliśmy:


A były i rozmaite zwierzątka. Te "kultowe" wielkanocne:


I te trochę mniej...:


Doręczyciel-roznosiciel?


A tymczasem w domu...Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i przypominam, że jeśli ktoś ma ochotę, to jeszcze do piątku włącznie można się zapisywać na moje cukierasy:)

9 komentarze:

Mira pisze...

No, Kochana,teraz będzie długo ;). Po pierwsze zmiany na blogu...faaaaajnie, bardzo fajnie nawet, szczególnie podobają mi się te "tłuściutkie" nagłówki. Bomba! I Ty tak to sama?
Po drugie, jak tak sobie z lupką śledziłam Twoją stronkę, to mi się włosy nagle zjeżyły bom dostrzegła, a raczej właśnie nie dostrzegła swego oblicza wśród Obserwatorów. dziwne, zważywszy od kiedy mam Twój blog u siebie w Obserwowanych. Niezrozumiałe dla mnie niedopatrzenie nadrobiłam i już teraz jestem oficjalnie Twoją 31 obserwatorką (szkoda, że to taka nijak nie okrągła cyferka, bo bym może jakiegoś bonusa ustrzeliła ;)
Po trzecie( i tu będę jęczeć aż się zlitujesz) poinstruuj mnie, tak łopatologicznie, jak tumana, jak się robi to "coś", co się u Ciebie nazywa KTO ZE MNĄ GADULI. Już od dawna chciałam sobie takiego szpiega zainstalować, ale nijak nie potrafię. Pomożecie?
Po czwarte i ostatnie (chociaż dopiero się rozkręcam) czekam na to słonko jutro z pierwszym porannym pociągiem z Północy. Buźka :)

jasnobłękitna pisze...

Witaj, Nowa Obserwatorko!;) Wysłałam Ci maila z instrukcją, powinno zadziałać:)
Pozdrawiam serdecznie!

lejdik pisze...

Witaj!!! Się mnie podobuje ten Twój nowy dizajn!:D:D Posługując się jeszcze tą dziwną gramatyką się chciałam zapytać- o co kamon z tym gaduleniem?:>:D:D co za szpieg jest i czemu służy??Muszę to wiedzieć ponieważ z Tobą w gaduleniu mam jakieś 8 ...i ja nie wiem czy to dobrze, czy poniżej średniej...???:D:D
Pozdrawiam serdecznie:)!

Wichrowa pisze...

Podoba mi się Twój nowy nagłówek i podziwiam, że sama umiesz to stworzyć...ja nie mam o tym bladego pojęcia.
Widze, ze czas spedzałyśmy podobnie:) w poszukiwaniu zieleni. Niestety nie ma u nas pasących się owiec - sa urocze!
Ale najlepszy jest kot za stołem - wygląda tak, jakby to było od zawsze jego miejsce :))))
Uściski przesyłam!

jasnobłękitna pisze...

Lejdik, to po prostu statystyka osób najczęściej komentujących:) Zajrzyj do Miry, ona to sobie wstawiła lepiej, słuszniej nazwała, no i samą siebie ze statystyki wyrzuciła;) A Twoja 8 bardzo mnie cieszy, mam nadzieję, że będzie miała tendencję wzrostową:)))
Wichrowa, odkrywam u siebie jakieś pokłady wiedzy tajemnej ze szkolnej informatyki;) Co do kota, to nie jest to oczywiście jej miejsce tylko mnie małpa zawsze podsiada!
Cieszę się, że Wam się zmiany podobają:), pozdrawiam serdecznie!

Mira pisze...

To ja jeszcze publicznie za pomoc podziękuję (nawet nie musiałam długo jęczeć ;), żebym nie wyszła "na forumie" za prostaczkę jakąś. :))) Nawet "ą" sobie poprawiłam i już jest cudnie. Buziak!
Trzy zdania i statystyka w górę ;)))

lejdik pisze...

Dziękuję, jasnobłękitna- już wszystko jasne!:)) A teraz bądź tak miła i pisz częściej notki, muszę nadgonić staty!;):D:D

aga pisze...

Widzę, że podobnie spędziłyśmy ten czas...ja tylko owiec nie miałam w pobliżu za to koza była!!!Dostrzegłam zmiany blogowe i owszem ładnie nadal u Ciebie haha i chylę czoła bo ja w html-u nic nie potrafię...i chyba niech tak zostanie!!!buziaki wiosenne ślę !

Koza pisze...

A tak w ogóle, to moja Mozaika też tak siada z podobną miną 'Dobra, przestać mnie wygłaskiwać i przemawiać dziwnym głosem tylko michę mi załaduj do pełna! O suchym pysku od 1,5 godziny siedzę a ciebie to nie obchodzi nic!!!' - o tak do mnie przemawia mały głodomór!

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails