Recent Posts

niedziela, 23 stycznia 2011

Zwracam honor

Mężczyznom. W każdym razie niektórym;) Bo nie jest widać z nimi w kwestii estetyki chyba aż tak źle jak się czasem wydaje. Oto kolczyki, które obmyślił sobie mój kolega dla swojej dziewczyny, obmyślił sam od wzoru i koloru po różowy koralik. Jego pomysł, moje wykonanie:

Jestem z nich bardzo zadowolona i sama sobie chyba kiedyś takie zrobię.

A to już reszta kolczyków, które zrobiłam na ostatnim "chorobowym", już bez żadnej męskiej interwencji:Te ostatnie zrobiłam ze szklanych rybek kupionych w sklepiku z pamiątkami w Pradze - stolicy kolorowego szkła. Bardzo je lubię - są wdzięcznie nieidentyczne.

Pozdrawiam serdecznie!

7 komentarze:

aga pisze...

Pomysłowy ten mężczyzna!!!!rybkowe kolczyki super!!!Pozdrawiam serdecznie:)

Jagna pisze...

świetne i niepowtarzalne :)
A temu facetowi pogratuluj pomysłu :)

Mira pisze...

U wszystkich znanych mi przedstawicieli tej płci co to niby z Marsa przyleciała już sama wzmianka o kolorze różowym powoduje torsje. A tu proszę... sam wybrał... i fajnie wybrał, bo motyw nie cukierkowy, nie "oczywisty" tylko bardzo, bardzo oryginalny. Buziak.

☼Carolina Artesanías☼ pisze...

very nice
hugs from Chile
c@

Nadiart pisze...

Hołd dla facetów - na coś się mogą przydać! :)) Jak im dać trochę więcej przestrzeni do twórczej działalności i nie tylko - to całkiem dobrze se radzą!!

Wichrowa pisze...

Dziewczyna będzie zachwycona, nie tylko z prezentu ale z inwencji tw órczej swojego lubego:) Bardzo podobaja mi się jeszcze kolczyki zielono-niebieskie! Pozdrawiam:)

Anonimowy pisze...

Dziewczyna jest zachwycona!
Kolczyki są piękne, leciutkie. Dłuższe niż moje półdługie włosy, dzięki czemu zawsze je widać. No i delikatne różowe flamingi jako wzór. Jestem z niego dumna. Trafiony prezent. Dzięki raz jeszcze Asiu! : ) / r.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails